Klima Temiz Hava Verir mi?

Klima Temiz Hava Verir mi?

Klima Temiz Hava Verir mi?

09/04/2019

İklimlendirme sektörünün öncü ve yenilikçi şirketi Daikin, streamer teknolojili hava temizleyici MC70L ile sağlıklı ortamlar oluşturulmasını sağlıyor. Daikin'in ileri teknoloji hava temizleyici MC70L, kötü koku yaratan partikülleri gidermekle kalmıyor, zararlı bakterileri, hayvan tüylerini, küfleri, polenleri, küçük böcekleri ve diğer alerjenleri de yok ediyor. MC70L hava temizeyici; solumaya uygun temiz hava üretimi ile astım ve alerjisi olanların yaşam alanlarına önemli katkıda bulunuyor.

Faaliyet gösterdiği 162 ülkede hem çevreye karşı saygılı hem de en son teknolojiyi barındıran ürünleri ile tanınan Daikin'in geliştirdiği MC70L hava temizleyici, kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Yüksek enerji verimliliği, taşınabilirliği, ultra sessiz çalışma sistemi, çocuk kilidi, ekran ayarı, uzaktan kumandası, polen modu, uyku modu ve zamanlayıcı gibi bir çok özelliğe sahip olan MC70L hava temizleyici, şık tasarımı ve taşınabilirliği ile her türlü ortama uyum sağlıyor. Geliştirilen 5 filtreli sistemle ekonomik çalışan MC70L hava temizleyicilerde, 10 yıl boyunca filtre değiştirmenize gerek kalmıyor.
 

Uzun araştırmalar sonucunda geliştirilen streamer teknolojisi ile alerjenleri ve zararlı bakterileri ayrıştırarak yaşanılan ortamın hava kalitesini yükselten MC70L, hava temizleyiciler segmentinde yeni bir standart oluşturuyor. 

 

 

Dakin streamer teknolojisi nedir?

 

Yüksek hızlı elektronların oksijen ve nitrojen molekülleriyle çarpışıp aktif hale geldiği streamer teknolojisi, bakterilerin oksidatif ayrıştırılmasını ve yok edilmesini sağlamaktadır.